Pomysł na wyczekiwane wakacje

plaża

Kto nie chciałby po powrocie z wakacji usłyszeć, że odmłodniał, wygląda kwitnąco, promienieje pozytywną energią? I naprawdę tak właśnie się czuć? W końcu od czego są wakacje? Niech więc przepędzanie godzin na plażowej patelni, zabijanie głodu frytkami i burgerem, spacery w tę i nazad po kramach z pamiątkami i słodyczami nie będą wakacyjną codziennością. Niech ich miejsce zastąpi uprawianie sportu, zdrowa żywność oraz aktywne poznawanie okolicy. To wszystko możemy znaleźć w nadmorskiej miejscowości wypoczynkowej – Rewal.  Prócz tego, że ceny noclegów w Rewalu są na przyzwoitym poziomie, a pokoje w Rewalu wyposażone są w to, czego turyście potrzeba na wczasach, Rewal kusi ich do przyjazdu  kompleksem sportowo – rekreacyjnym, w którego skład wchodzą:  boisko do piłki nożnej mające wymiary 50/90 m, pokryte sztuczną trawą i sztucznie oświetlone.

Wokół niego ciągnie się bieżnia tartanowa o długości 350 m. W skład kompleksu wchodzą także: 2 skocznie do skoku w dal, plac do pchnięcia kulą, rozbieg do skoku wzwyż, 3 korty tenisowe z nawierzchnią z trawy syntetycznej, boisko wielofunkcyjne o wymiarach 28/15 m i tartanowej nawierzchni, skatepark dla rolkarzy, deskarzy i rowerzystów. Jednym słowem, nawet kiedy nie ma pogody do opalania, w Rewalu nie można się nudzić. Gospodarze noclegów w Rewalu wskażą turystom miejsca, w których aktywnie  będą mogli spędzać czas, kiedy pogoda nie będzie sprzyjać opalaniu.

Pokoje w Rewalu, wynajmowane przez wczasowiczów mają kompleks sanitarny, gospodarze  udostępniają im też małe kompleksy kuchenne, kiedy ktoś chce sobie sam przyrządzać posiłki. Na podkreślenie zasługują starania właścicieli noclegów w Rewalu dotyczące zapewniania turystom bezpieczeństwa. Przecież wychodzą z wynajmowanych pokoi w Rewalu na cały dzień, zostawiając tam to, z czym przyjechali, samochód i rzeczy osobiste. Domy, pensjonaty czy ośrodki wczasowe w Rewalu mają zamykane bramy oraz monitorowane obejścia. Nikt niepowołany się tam dostać nie może. Wychodząc, turysta ma pewność, że to, co zostawia w pokojach w Rewalu jest bezpieczne.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

 

One thought on “Pomysł na wyczekiwane wakacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *