Czas na urlop!

plaża

Już większość polskich kurortów wypoczynkowych wybitnie nastawia się na turystów. Władze lokalne odpowiedzialne za rozwój infrastruktury, cały  czas myślą czym jeszcze można by było przyciągnąć turystów. Jednym z takich turystycznych, nadmorskich terenów jest Gmina Rewal. Dziś Rewal to miasteczko nastawione na turystów. Latem przyjeżdża ich tu  kilka razy więcej, niż rodowitych mieszkańców Rewala. Wszystko, co robi się w Rewalu, nastawione jest na turystów. Buduje się nowe hotele, pensjonaty, domy wczasowe, boiska, korty tenisowe, place zabaw dla dzieci, żeby turysta, po plaży, nie nudził się.

Dzięki temu wolne pokoje w Rewalu można znaleźć praktycznie nawet w środku lata. I na co należy jeszcze zwrócić uwagę,  że ceny noclegów w Rewalu nie odbiegają od średnich cen nawet w Sopocie.   Rewal zachwyca turystów swoją urodą. Zadbane obejścia, ogródki pełne kwiatów, dobrze utrzymane ulice i chodniki, to niewątpliwie atuty Rewala, na które zwracają uwagę turyści, gdy podejmują decyzje o wynajęciu noclegów w Rewalu na  swój wypoczynek. Z Rewala można odbywać ciekawe wycieczki rowerowe do pobliskich miejscowości. Można też  pojechać się do Kołobrzegu i stamtąd promem popłynąć  do Szwecji, można wreszcie zrobić  sobie wycieczkę kolejką wąskotorowa wzdłuż wybrzeża.

Wszystko to jest możliwe pod warunkiem ,że mamy wynajęte pokoje w Rewalu.  Możliwości aktywnego wypoczynku w Rewalu jest wiele. W samym miasteczku jest dużo obiektów sportowych, można więc uprawiać  różnego rodzaju sporty, ale szczególną  popularnością w Rewalu cieszy się siatkówka plażowa. Rewal i okoliczne miejscowości serdecznie zapraszają wszystkich do spędzenia urlopu właśnie na terenie gminy Rewal. Wczasy w Rewalu, jak czyta się na forach internetowych należą do najbardziej udanych. Wczasowiczom podoba się miejscowość, bo jest czysta i jak na tak duże skupisko wczasowiczów w jednym miejscu, dość bezpieczna. Na nadmorski deptak możemy się udać nawet w środku nocy, co czynią  niektórzy, i czuć się bezpiecznie.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *